Telefon   +48 22 111 00 42

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polski (PL) English (UK)

Działamy w obszarze szeroko pojętego świata cyfrowego
i projektów IT/ICT

mężczyzna i rysunki

INTELIGENTNE MIASTO = SMART CITY = SMART ADVISORY

Usługi typu Smart City dostarczają klientom unikalnych wartości skupionych wokół lepszej organizacji, sprawnej wymiany informacji oraz integracji witalnych procesów biznesowych miasta.

Przeprowadzimy analizę potrzeb i opracujemy model biznesowy, które pozwolą ustrukturyzować analizę przedsięwzięcia, skupiając się na odpowiedzi na 3 główne pytania:

  • Co dostarczamy? Jakie wartości dla klientów/mieszkańców przyniesie wdrożenie wybranych usług?
  • Dla kogo? Do jakiego segmentu klientów kierowane są poszczególne usługi?
  • Jak? W jaki sposób sfinansować wdrożenie usług? Jakie korzyści i koszty będą się wiązały z wdrożeniem wybranych usług? W jaki sposób wdrożenie usług wpłynie na budżet Miasta? Jak podchodzić do zidentyfikowanych obszarów ryzyka?

 

Inteligentne systemy Transportowe (ITS)

Systemy ITS łączą w sobie wiele elementów i działań mających na celu usprawnienie szeroko rozumianego transportu w zakresie komunikacji, prewencji, sterowania i zarządzania ruchem, wykrywania zdarzeń, nadzoru ruchu czy też rejestracji wykroczeń drogowych.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować kompleksowe systemy ITS, w skład których wchodzą między innymi: centra zarządzania ruchem, zintegrowane systemy zarządzania ruchem, systemy sterowania ruchem, w tym sterowania sygnalizacjami świetlnymi, systemy zarządzania transportem publicznym, systemy monitoringu wizyjnego CCTV i ARTR, systemy sieci światłowodowych, systemy teleinformatyczne.

Świadczymy również usługi Inżyniera Kontraktu na etapie wdrażanie systemów ITS, w ramach których sprawujemy nadzór i kontrolę nad właściwym i terminowym wdrażaniem inwestycji. Wspieramy klientów w zakresie kwestii technicznych, ekonomicznych i formalnych.

 

ziemia

kobieta z telefonem w dłoni

e - Urząd

Dość niespodziewanie czas epidemii pokazał jak ważna jest możliwość załatwiania różnych spraw życiowych bez wychodzenia z domu. Przygotowujemy naszych Klientów z sektora publicznego do cyfryzacji i wdrażania usług inteligentnych, świadczonych drogą elektroniczną. Przeprowadzamy inwentaryzację zasobów, analizę potrzeb, opracowujemy modele biznesowe, co pozwala na ustrukturyzowanie analiz przedsięwzięcia. Pomożemy odpowiedzieć na pytanie jakie wartości dla Klientów przyniesie wdrożenie wybranych usług, do jakiego segmentu klientów kierowane są poszczególne usługi oraz w jaki sposób sfinansować wdrożenie tych usług.

Naszą specjalnością są projekty z zakresu szeroko pojętych e-usług: e-administracja, e-zdrowie, e-zamówienia publiczne czy e-geodezja. Nasze projekty z zakresu e-administracji przynoszą wymierne korzyści, zarówno dla naszych Klientów, a także dla obywateli i mieszkańców, którzy mogą współdecydować o sprawach publicznych.

 

Sztuczna Inteligencja

Sztuczna inteligencja (ang. Artifical Inteligence AI) rewolucjonizuje sposób funkcjonowania świata. Unia Europejska od wielu lat kładzie nacisk na rozwój robotyzacji i automatyzacji, wspiera badania naukowe w zakresie rozwoju AI i innowacji, a także wprowadza zachęty finansowe do wykorzystywania sztucznej inteligencji przez małe i średnie przedsiębiorstwa

Poprzez gromadzenie i interpretowanie danych systemy kognitywne wykryją trendy i dostarczą Ci informacje, które usprawnią działanie Twojego przedsięwzięcia. Wykorzystując obszerne zasoby danych możesz przeprowadzić kompleksową transformację swojego przedsiębiorstwa lub instytucji. ThinkIT wesprze Cię w opracowaniu i wdrożeniu strategii zorientowanej na dane, zidentyfikuje dodatkowe przydatne źródła danych oraz wskaże jak przeprowadzić integrację z zaawansowanymi technologiami.

Przeprowadź z nami transformację cyfrową w oparciu o AI.

 

robot

iso logo

Zrównoważony rozwój

Wspieramy samorządy w przygotowaniach do wdrożenia normy ISO 37120, która jest wskaźnikiem dla usług miejskich i jakości życia, oraz normy ISO 37122 - normy „smart city”. Zespół naszych ekspertów wspomaga Klientów we wdrożeniu norm poprzez przeprowadzenie audytu, wsparcie przy opracowywaniu wskaźników oraz przygotowanie do certyfikacji przez niezależną jednostkę. Realizujemy również szkolenia i warsztaty z zakresu smart city oraz norm ISO.

Skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę - przeszkolimy i doradzimy jak wdrożyć normę w Twoim mieście.

 

Cyberbezpieczeństwo

Zapewnienie cyberbezpieczeństwa to w dzisiejszych czasach konieczność. Rozwój i powszechne wykorzystanie nowoczesnych technologii, internet rzeczy, automatyzacja i robotyzacja to sprzyjające warunki dla cyberprzestępstw.

Kradzieże informacji biznesowej, danych osobowych, przejmowanie kontroli nad procesami - to zagrożenia, które mogą doprowadzić do poważnych strat. Dlatego nasi eksperci kompleksowo podchodzą do kwestii cyberbezpieczeństwa proponując rozwiązania łatwe w zarządzaniu i wdrożeniu, odporne na ataki i elastyczne. ThinkIT pomoże Ci dobrze się przygotować na odparcie cyberataków i na czas dostrzec potencjalną próbę ataku. Współpracujemy z najlepszymi – proponujemy rozwiązania, które chronią najpotężniejsze biznesy na świecie.

 

 

chłopak w okularach